Op. Dr. Emre Türkmen
Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:23/3 1 08:00-17:00 0536 777 53 50

HAKKIMIZDA

http://www.dremreturkmen.com/wp-content/uploads/2022/02/hydrafacial-900x400-1-500x500.jpg

Dr. Emre Türkmen Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Çene Estetiği (Mentoplasti), Kulak Kiri alanlarında hizmet veriyor ve Prp yüz gençleştirme, Glossektomi, Blefaroplasti hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Aldığı Sertifikalar:
1- Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası (Certificate of Animal Use in Experimental Research 29 May – 7 June 2014 ) 29 Mayıs – 7 Haziran 2014
2- Tübingen Training Program on Baloon Dilation Techniques for Sinus Ostia, Oct. 2nd- 3rd 2011
3- AOCMF Principles Course Certificate 11 – 13 Feb 2011
4- Yeditepe University School Of Medicine Microsurgery Course Certificate Feb 01, 2014
Jan 29 –

Doktora Tezi/S.Yeterlik Çalışması/Tıpta Uzmanlık Tezi Başlığı (özeti ekte) ve Danışman(lar)ı:
Trakeotomi sonrası pirfenidon ile laringotrakeal stenozun önlenmesi: Deneysel çalışma
Prevention of laryngotracheal stenosis with pirfenidone after tracheotomy: An experimental study on rats, 2015
Danışman : Prof. Dr. Yavuz Selim Pata (Yeditepe Üniversitesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı)

Bilimsel Kuruluşlara Üyelikler:
1-AOCMF
2- Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği

HİZMETLERİMİZ

Dudak Kaldırma Ve Büyütme

Tüm yüzün şeklini etkileyen bir bölge olan dudakların boyutunun, şeklinin ve genel görünümünün değişmesi için uygulanan yöntemlerdir. Dudak kaldırma, Dudak dolgusu, Dudak yağ enjeksiyonu şeklinde farklı yöntemler kullanılabilir. Bu işlemler bireylerin daha simetrik, dolgun dudaklara sahip olmasını sağlar ve dudak - burun arasındaki boyutsal dengeyi sağlar.

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı kaldırma veya tıptaki adı ile Blefaroplasti olarak adlandırılır. Sarkan cildi germek, gevşek kasları onarmak ve fazla yağları alarak görünümü düzeltmeyi amaçlar. Hem üst hem alt göz kapağı aynı anda tedavi edilebilir. Göz çevresinin belirgin bir şekilde yenilenmiş görünmesini sağlar bu da daha genç bir ifade kazandırır.

Kaş Kaldırma (BROWLİFT)

Alın Germe olarak da adlandırılan kaş kaldırma, yüzün üst bölgesinde daha genç bir görünüm elde etmek için kaş çevresindeki ve alındaki kırışıklıklarla çizgileri düzelten, kaşları yukarı doğru kaldıran cerrahi bir prosedürdür.

Otoplasti

Kepçe kulak ameliyatı olarak da bilinen otoplasti cerrahisi yüzün geri kalanıyla dengeli ve orantılı, estetik açıdan göze batmayan bir kulak yapısı elde etmek için kuşağın oranını, şeklini ve bazen de yapısını değiştiren bir cerrahi prosedürdür. Genetik şekil bozukluğu, çeşitli travmalar veya kaza sonucu ile ortaya çıkan kalıcı şekil bozukluklarını düzeltmek için gerçekleştirilir.

Rinoplasti

Rinoplasti (burun estetiği) hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilen cerrahi bir prosedürdür. Burun şeklinden rahatsız olan, yüz ölçülerine daha iyi oturacak bir burna sahip olmak isteyen, nefes almakta zorluk çeken, sigara içmeyen ve bu cerrahi prosedür ile gerçekçi beklentileri olan kişiler ideal adaylardır. İstenilen sonuçları elde etmek için 18 yaşını doldurmuş olmak yani yüz gelişiminin tamamlanmasını beklemek çok büyük fayda sağlar.

0

Ameliyatlar

0

Başarılı Operasyonlar

0

Mutlu Hastalar

0

Hizmet Edilen Ülke